Başımın Belası izle


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Başımın Belası izle

Başımın Belası izle

Türkçe Dublaj
  1 kişi oy verdi ortalaması 5,00


Tür : Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , , , , , ,

Konusu ;

Başımın Belası izle 

Hannah, genç eşini kaybettikten sonra eşini öldükten sonra da yaşatabilmek ve anılarını canlandırmak için müzisyenlik yapan eşinin biyografisini yazmaya karar verir. Ölen genç müzisyenin hayranlarından olan Andrew'de tıpkı Hannah gibi ölen müzisyenin biyografisini yazmaya karar verir.

kk

Başımın Belası Türkçe Dublaj izle 

Aynı amaçla yola çıkan ikilinin yolları ölen müzisyeni yaşadığı kasabada birleşir. Müzisyenin eşi ve hayranı, müzisyenin hayatına farklı noktalardan bakmaktadır. Fikir ayrılığına düşen ve birbirlerinden nefret etmeye başlayan ikili, ölen müzisyenin gerçekte nasıl biri olduğuna karar verebilmek ve doğru bilgiye ulaşabilmek için ortak çalışma yapmaya karar verirler. Birbirlerinden nefret eden ikilinin çalışmaları sırasında birbirlerine yakınlaşmaya ve aralarında yeni bir aşkın alevlenmesine neden olacaktır. 2016 yapımı olan bu filmi sitemizden Türkçe alt yazılı olarak izleyeceksiniz. Üstelik birden fazla izleme seçeneklerini ve hd seçeneklerini bir arada bularak full izleyebileceksiniz .

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.