Bana Masal Anlatma İzle 2015 Yerli Film


 8 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Bana Masal Anlatma İzle 2015 Yerli Film

Bana Masal Anlatma İzle 2015 Yerli Film

Türkçe Dublaj

Tür : Dram Filmleri, Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , ,

Konusu ;

Bana Masal Anlatma izle

Burak Aksak’ın yazıp yönettiği, Necati Akpınar’ın yapımcılığını üstelendiği ve başrollerini Fatih Artman,Hande Doğandemir,Cengiz Bozkurt,ve Sadi Celil Cengiz’in oynadığı komedi-aşk filmi  ‘’Bana Masal Anlatma izle’’ yine izleyicilerini kahkaha tufanına sokacak koltuklarına sabitleyecek kaliteli bir eser olarak 15 Ocak 2015 te Almanya’da ilk kez izleyicileri ile buluşuyor.

Bana Masal Anlatma Full izle

Film Suriçi semtinde yaşayan Rıza( Fatih Artman) isimli karakterimizin yaşadığı komik ve duygusal olayları konu alıyor. Bana masal anlatma izle Rıza mahallesinin kıymet  verilen, gözde sakinlerindendir. Hayatını dolmuş şoförlüğü yaparak kazanır. Kızlar konusunda hiç şansı yoktur ve bunu tersine çevirecek durumda da değildir. Bu yüzden hayatına yön verememiştir. İyi kalpli ve bir o kadar da çekingen olan Rıza doğru bildiği herşeyi  mahallenin bir başka sakini Ayperi (Hande Doğandemir) ile tanışınca sorgulamaya başlar. Bana masal anlatma full izle Zira Ayperi dokunduğu herşeye ayrı bir tat katan, iyi kalpli, güzel ve masalsı bir karakterdir. banamasalanlatma Bana Masal Anlatma Filmini Full izle Film kahraman olmaya çalışanın kahramanını arayan karakterle gösterdiği uyumu çok ince bir şekilde işlemiş adeta eleştirelere kendini kapatmıştır. Bana masal anlatma filmini izle Filmde ayrıca Gürkan Uygun,Gökçe bahadır ve önemli aktörlerden Yılmaz Erdoğan da konuk oyuncu olarak görülüyor. Bana masal anlatma izle Aynı mahallenin sevilen iki karakteri arasında geçen, duygusal ve komik olaylarla yaşanan bir aşk masalı olarak geniş bir hayran kitlesi oluşturacağına kesin gözüyle bakılıyor. ‘’ Bana masal anlatma’’yılın en iyi komedi-aşk filmlerine aday olarak gösteriliyor.

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.