Balık İle Kraker’in Maceraları izle 2013


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Balık İle Kraker’in Maceraları izle 2013

Balık İle Kraker’in Maceraları izle 2013

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , ,

Konusu ;

Balık İle Kraker'in Maceraları Filmini Türkçe Dublaj izle

Fish, soylu bir aileden gelen Japon balığıdır. Soyluluğu ise Fish'in dedesinin bir kediyi yemesi ve kediden kalma değerli bir kemiğe sahip olmasıdır. Balık İle Kraker'in Maceraları filmini izle. Chip ise haylaz bir balıktır ve babası haylazlığından dolayı evden kovar. Eve dönebilmesi için de Fish'in elinde bulunan değerli kemiği kendisine getirmesini ister. Chip, yakın arkadaşı Rolf ile birlikte kemiği almak için yola çıkarlar. Fish ile Chip arasında kemiğe sahip olma mücadelesi başlar. Bu mücadele sırasında kemik kanalizasyona düşer. Balık İle Kraker'in Maceraları filmini tek parça izle. Kanalizasyona düşen kemik bulunmayınca Fish ile Chip, çok sinirli bir balık haline dönüşecektir. Bir televizyon dizisi olan Fish ve Chip'in beyaz perdeye aktarılmış hali olan animasyon filmini sitemizden kesintisiz tek parça izleyebilirsiniz.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.