Ayı Teddy Türkçe Dublaj İzle


Reklamı Geç

 1 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Ayı Teddy Türkçe Dublaj İzle

Ayı Teddy Türkçe Dublaj İzle

Türkçe Dublaj
  1 kişi oy verdi ortalaması 5,00


Tür : Fantastik Filmler, Komedi Filmleri

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , , ,

Konusu ;
2012 - ABD yapımlı olan Ayı Teddy filmi 21 Eylül 2012 tarihinde vizyona girmiştir. Komedi ve Fantastik kategorisinde yer alan filmin konusu şöyledir ; John Bennet adında genç çocuk yalnızlıktan çok sıkılmıştır ve artık zaman ayırabileceği bir arkadaş ister. Bir gün evinde bulunan oyuncak ayısının canlanması için bir dilek diler ve o dileği gerçek olur. ayi-teddy-izle Teddy isminde ki bu ayıcık artık canlanmıştır ve John'a çok iyi arkadaşlık etmeye başlamıştır. Yıllardır John yanında olan Teddy artık el üstünde tutulmaya ve çok değer verilmeye başlanmıştır. Çok çapkın ve çok yaramaz olsada ayıcığını çok seven John'ın öyküsü anlatılmaktadır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.