Ateş Böceklerinin Mezarı izle 1988


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Ateş Böceklerinin Mezarı izle 1988

Ateş Böceklerinin Mezarı izle 1988

Türkçe Altyazı
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Ateş Böceklerinin Mezarı Türkçe Altyazılı izle

2 Dünya Savaşı tüm şiddetiyle devam ediyor. Bu savaş ortamında yaşayanlardan Seita ve 4 yaşındaki kız kardeşi Setsuko, babalarının savaşa gitmesiyle anneleriyle beraber yaşamaktadırlar. Ancak savaş, iki kardeşin annesini de ellerinden alır. Ateş Böceklerinin Mezarı izle. Bir bombardıman sırasında anneleri ölünce hayatta ki tek yakınları teyzelerinin yanına sığınır. Ancak teyzeleri, iki kardeşe çok kötü davranır. Teyzelerinin kötü muamelesine daha fazla dayanamayan küçük kardeşler evden kaçarlar. Sokaklarda birbirlerine destek vererek yaşamaya çalışan kardeşler, savaşın yaşattığı vahşeti, kanı görmek zorunda kalacaklardır.

ates-boceklerinin-mezari-filmini-full-izle-fullhdizleyin-net

Küçücük bedenlerin şahit olduğu olayları atlatmaları çok zor olsa da iki kardeş kendi savaşlarını vermek zorunda kalacaklardır. Animasyon filmlerini genellikle komik yapımlar olarak biliriz. Ateş Böceklerinin Mezarı filmini full izle. Ancak bu animasyon filmi tamamen traji - dram üzerine yapılmış ve izleyicileri duygusallığın içine atacak türden senaryo edilmiştir. Animasyon filmleri arasında IMDB puanı en yüksek olan animasyon filmini tek parça ve Türkçe altyazılı olarak sitemizden izleyebilirsiniz.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.