Asteriks: Roma Sitesi 2015 Online İzle


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Asteriks: Roma Sitesi 2015 Online İzle

Asteriks: Roma Sitesi 2015 Online İzle

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Animasyon Filmleri, Macera Filmleri

Yapım : - ,

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , , , , , ,

Konusu ;

Asteriks: Roma Sitesi

Başta Asteriks ve Oburiks olmak üzere tüm Galyalılardan nefret eden ve onlardan kurtulmak isteyen Sezar’ın bir fikri vardır. Madem Galyalılar onları küçük ve cahil görüyor, Sezar da bu düşünceye karşı gelmek için Galyalılara komşu olacak şekilde adına Tanrılar Sitesi diyeceği bir alan kurarak burada inşalara başlar. asterix-roma-sitesi-2 Asteriks ve Oburiks buna karşı çıksa da Romalılar artık bu alana yerleşmiştir ve Romalılar ile konuşmaları da bir şey ifade etmiyordur. Sezar’ın bu planını bozmak isteyen Asteriks ve Oburiks yeni bir maceraya atılarak tekrar Galyalıların kahramanı olacaklardır. Sezar bu defa kendinden emin olsa da Asteriks ve Oburiks’in de vazgeçmeye hiç niyetleri yoktur. Asteriks: Roma Sitesi film izle sayesinde animasyon izlemenin tadını çıkarabilirsiniz.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.