Aşk Hikayesi izle 2013


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Aşk Hikayesi izle 2013

Aşk Hikayesi izle 2013

Türkçe Altyazı
  1 kişi oy verdi ortalaması 5,00


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , ,

Etiketler : , , , , ,

Konusu ;

Aşk Hikayesi Türkçe Altyazılı izle

Mak, eşi ve oğluyla yaşayan mutlu biridir. Mak, arkadaşları Ter, Puak, Shin ve Aey'i evine yemeğe davet eder. Aşk Hikayesi filmini izle. Arkadaşlarına eşi ve oğlunu tanıştırır. Ancak Mak'ın yaşadığı yerde garip olaylar olmaktadır. Mak'ın eşinin doğum yaparken oğluyla beraber öldüğünü ve Mak'ın eşi ve oğlu zannettiği kişilerin aslında hayalet olduğu söylenmektedir. Bu iddiayı savunanlardan biri de küçük bir dükkan işleten ve herkesin tanıdığı Priak Teyzedir. Ertesi günü Priak Teyze'nin cesedi nehirde bulunur ve tüm şüpheler Mak'ın üzerinedir. Mak'ın arkadaşları ise Mak'a oğlu ve eşinin aslında bir hayalet olduğu gerçeğini söylemeye karar verirler. Aşk Hikayesi filmini full izle. Mak, bir karar vermek zorundadır. Ya kendini avutmaya devam edecek ya da gerçeklerle tanışacaktır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.