Ah Bir Zengin Olsam full izle 1999225 kez izlendi

Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Ah Bir Zengin Olsam full izle 1999

Ah Bir Zengin Olsam full izle 1999

Yerli Film
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Ah Bir Zengin Olsam izle - Kartal Tibet filmleri

Çiçek iki çocuğu ve iki kardeşiyle hayatını sefalet içerisinde sürdürmekte olan bir kadın. Geçimlerini zor sağlamakta ve birçok sıkıntı içerisindedirler fakat her şeye rağmen iki çocuğuna bakmak zorundadır. Bir gün şans Çiçek’e güler ve yoldan geçerken aklına sayısal loto oynamak gelir. Fakat Çiçek kendisine ikramiye çıkacağı konusunda çok ümitsizdir. Sayısal lotonun açıklandığı gün her şeyden habersiz yatağından kalkar ve büyük ikramiyenin ona çıktığını öğrenince sevinçten havalara uçar. Hayatı böyle büyük bir şansla değişen ailenin öyküsünü izleyeceksiniz.Film IMDB kullanıcı oylamasından 3,8 puanını almıştır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.