Ağa Kızı 720p film izle

TEK PART İZLE TEK PART ALTERNATİF

277 kez izlendi

Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Ağa Kızı 720p film izle

Ağa Kızı 720p film izle

Yerli Film
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Ağa Kızı izle - Kartal Tibet filmleri

Filmde ağa rolünde olan Osman Ağa eşi ile Urfa’da yaşamaktadır. Urfa’nın en bilindik, en zengin, en sağlam ağalarından birisidir ve sözü geçen bir ağadır. Urfa’da her şey güzel yaşamlarını sürdürürken bir çocuklarının olacağı haberini alırlar ve buna çok mutlu olurlar fakat talihsizlik başlarındadır ki çocuklarının doğumu sırasında Osman Ağa eşini kaybeder. Çocukları doğmuş, Osman Ağa adını Biricik koymuştur. Biricik artık Osman Ağa için normalden de fazla değerlidir. Durum böyle olunca Osman Ağa bu derece değer verdiği kızını dizinin dibinde tutarak ondan hiç ayrılmak istemez.Film IMDB kullanıcı oylamasından 4,9 puanını almıştır.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.