Acemi Full İzle 2015


Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Acemi Full İzle 2015

Acemi Full İzle 2015

Türkçe Dublaj
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Suç Filmleri

Yapım : - ,

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Acemi izle

Ajan ve entrika filmlerinden olan ve suç, gerilim ve dram unsurlarını kurgusunda barındıran Acemi full izle filminde Alex bir özel ajandır. Bir olay için ekibi ile birlikte göreve gider. Görevde ters giden bir şeyler olur ve Alex bu görevde tüm ekip arkadaşlarını kaybeder. Bunun şokunu atlatamadan, geri döndüğünde bu olaydan ve arkadaşlarının ölümünden sorumlu tutulması ile bir şok daha yaşar. getimage Zaten onu şok eden olaylar ve neden olduğunu bilmemesi Alex’i neler olduğunu öğrenmeye ve bu olayın derinlerine inmeye teşvik edecektir. Ancak öğrendikleri Alex için daha da şok eden bir etki bırakacaktır. Acemi izle filmini ister orijinal dilinde isterse de altyazılı olarak, full izle, HD izle gibi seçenekler ile sitemizden izleyebilir ve yorum yapabilirsiniz. İyi seyirler.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.