Abimm İzle 2009

FRAGMAN TEK PART ALTERNATİF PART 1.964 kez izlendi

Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
Abimm İzle 2009

Abimm İzle 2009

Yerli Film
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Tavsiye Filmler, Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

Abimm izle - Şafak Bal

Abimm izle filmi bir abi ile aklı kıt kardeşin dramatik hikayesini konu alıyor. Dram ve komedi türünde Yerli filmler arasında yer alan filmimizin an karakterleri Çetin ve Arif adında iki kardeştir. Aslında yılar önce birbirinden kopmuş olan bu iki kardeşi bir birinden ayıran şey babalarının annelerini terketmesidir. Yıllarca birbirlerinden ayrı hayatlar yaşamışlardır şimdilerde tekrar buluşmalarına sebep olan olay ise babalarının ölümüdür. Çetin, İstanbul da yaşayan oldukça pis işlere bulaşmış fırlama bir dolandırıcıdır. Arif ise köy de hala ninesinin himayesinde yaşayan bir çocuğun zekasına sahip olan mental reterde bir adamdır. Ve şimdilerde ise yıllar sonra tanıştığı abisinin yanında yeni bir hayata başlayacaktır. İlk başlarda bir birlerine pek alışamayan ikili zamanla oldukça komik ve dramatik bir maceranın içinde bulacaklardır kendilerini.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.