11’e 10 Kala İzle 2009

FRAGMAN TEK PART ALTERNATİF PART 2.501 kez izlendi

Reklamı Geç

 0 Beğendim  0 Beğenmedim Yorum yaz Sinemod Sorun bildir

Film videosu var ama geç yükleniyorVideo alanında sadece siyah alan var. AçılmıyorAltyazı Uyumlu DeğilFilmin bazı bölümleri eksik, silinmişSes kayması varDiğerVideo Kaldırılmış

Paylaş
11’e 10 Kala İzle 2009

11’e 10 Kala İzle 2009

Yerli Film
Görünüşe göre kimse oy kullanmamış, ilk oyu sen vermek ister misin?


Tür : Dram Filmleri, Tavsiye Filmler, Yerli Filmler

Yapım : -

Yönetmen :

Oyuncular : , , , ,

Etiketler : , , , ,

Konusu ;

11'e 10 Kala izle - Pelin Esmer

11'e 10 Kala izle filmi aslında oldukça farlı dünyaların insanları olan iki insanın ortak bir amaç doğrultusunda nasıl da aynı safta yer tutabildiklerini konu alıyor. Dram türünde Yerli filmler arasında kendisine yer bulan filmimizin ana karakterleri Mithat ve Ali adında iki adamdır. Mithat oldukça tecrübeli bir koleksiyoncu olan ileri yaşta bir adamdır. Entellektüel seviyesi yüksek olan Mithat bey İstanbul a aşık bir koleksiyoncudur. Zaten koleksiyonlarının büyük bir bölümü de İstanbul üzerinedir. Ali ise Mithat beyin oturduğu apartmanın kapıcısıdır. Bu genç adam ise Mithat beyin tersine entellektüel seviyesi orta düzeyde sıradan bir Anadolu insanıdır. Bu ikili bir araya getiren şey ise oturdukları apartmanın yıkılma tehdidi ile yüz yüze kalmasıdır. Bu apartman Ali için ekmek teknesidir, Mithat bey için ise bir adeta bir müzedir.

 

Film izle, Full hd film izle, Sinema izle, 1080p film izle, 720p film izle, 4k film izle, Türkçe dublaj film izle, Altyazılı ve vizyondaki filmleri online izle. 25 Kategoride Binlerce Film Arşivi ile Daha Bir çok izleme Seçeneği Sunan Türkiyenin En güncel Online Film izleme Platformu olan web sitemize HOŞ GELDİNİZ.